Oferty Pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą odnoszącą sukcesy na rynku motoryzacyjnym w całym województwie zachodniopomorskim. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość obsługi klienta. Nasz zespół składa się z osób energicznych, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego wyzwania!

Kasjer/ka, asystent/ka działu finansowego

Opis stanowiska
  • koordynowanie obiegu dokumentów w Spółce,
  • ewidencja przychodzących faktur oraz innych dokumentów kosztowych,
  • weryfikacja rozliczeń z pracownikami,
  • bieżące archiwizowanie dokumentacji księgowej,
  • obsługę systemów bankowych, procesowanie płatności,
  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizacja umów
  • wspieranie działu finansowego,
  • wspieranie Zarządu Spółki w bieżących działaniach,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów dla Zarządu,
  • dokonywanie rozliczeń i zliczanie utargu dziennego
  • obsługa klientów
Oczekiwania
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji
  • Umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
Mile widziana
  • praca na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę pełną wyzwań
  • wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie
  • zero korporacyjnych ograniczeń
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Napisz do nas!