Dostarczamy części samochodowe

do miast: Szczecin Police Kamień Pom. Dziwnów Nowogard Gryfice Łobez Drawsko Pom. Gryfino

Posiadamy największą siatkę dostawców z całej Polski!
Jesteśmy w stanie znaleźć nawet części do aut,
które jeszcze nie posiadały numerów nadwozia!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Młody i energiczny zespół, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby wszystkie części zostały skrupulatnie dobrane oraz szybko dostarczone do wskazanego warsztatu samochodowego.

Jesteśmy firmą stawiającą na innowacje i profesjonalizm – hurtownią części samochodowych z największą ilością dostawców, a co za tym idzie z najlepszą dostępnością towaru na lokalnym rynku. Wszystko, co niezbędne zawsze mamy na miejscu. Nasz magazyn codziennie zasilają dostawy z kilkudziesięciu firm zlokalizowanych w całej Polsce – głównie od bezpośrednich importerów i producentów części. Współpracujemy też z wieloma mniejszymi firmami wyspecjalizowanymi w poszczególnych segmentach rynku. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniamy o towary dostępne w hurtowniach sieciowych oraz o towary z autoryzowanych serwisów wszystkich marek. Każdego dnia porównujemy i negocjujemy ceny z naszymi dostawcami – po to żeby nasza oferta była zawsze najatrakcyjniejsza.

Dzięki unikalnym rozwiązaniom informatycznym i logistycznym jesteśmy w stanie zapewnić szybki dostęp do każdej części, która jest w Europie.

Jesteśmy grupą najbardziej pracowitych osób w regionie, nigdy nie mówimy, że czegoś nie ma, zanim nie sprawdzimy wszelkich dostępnych źródeł. Dzwoniąc do nas zawsze masz pewność, że po drugiej stronie słuchawki czeka profesjonalista z prawdziwego zdarzenia. Sprzedawcy Grupa Auto Części to zespół najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Posługujemy się biegle programami serwisowymi wszystkich marek – działamy na oryginalnym oprogramowaniu producentów pojazdów, i zamawiamy części bezpośrednio z ich magazynów, dzięki temu otrzymujemy części zazwyczaj szybciej niż lokalni dealerzy. Świetnie sobie radzimy z wyposażeniem warsztatu i częściami nietypowymi. Potrafimy prawidłowo dobrać części do alternatorów, rozruszników, kompresorów, wkłady do pomp paliwa. Po mistrzowsku radzimy sobie z trudnymi tematami, które konkurencja woli omijać szerokim łukiem.

Naszych klientów traktujemy jak przyjaciół, dlatego nigdy nie musimy Cię pytać o numer klienta, pamiętamy jakich masz ulubionych producentów części i nie staramy się na siłę sprzedać marek zalegających na półkach. Zawsze szybko oddzwaniamy. Kiedy mamy dłużej zajętą linię możesz liczyć na szybki kontakt od drugiego sprzedawcy. Kupując u nas masz pewność że nie będziesz czekał w kolejce, dlatego że nie obsługujemy klientów detalicznych.

 

A jak już złożysz zamówienie:

Każdego dnia nasi kierowcy pokonują grubo ponad 2000 km by dotrzeć do wszystkich naszych klientów. Pierwsze trasy wyjeżdżają z magazynu jeszcze przed pianiem koguta, a ostatni wyjazd z magazynu jest tuż przed końcem dnia. Dzięki własnej, nowoczesnej flocie i godnym zaufania kierowcom zapewniamy dostawy na stałym, wysokim poziomie.

user_man
Sprzedawca

Rafał

+48 605 508 920

user_man
Sprzedawca

Kamil

+48 691 262 278

user_man
Sprzedawca

Łukasz

+48 661 115 865

user_man
Sprzedawca

Sebastian

+48 669 556 391

user_man
Sprzedawca

Kasia

+48 (91) 885 41 03

user_man
Sprzedawca

Bartek

+48 722 167 605

user_man
Sprzedawca

Adrian

+48 667 790 049

user_man
Sprzedawca

Mateusz

+48 723 963 836

user_man
Sprzedawca

Jacek

+48 603 961 667

user_woman
Przedstawiciel handlowy

Magda

+48 665 944 618